ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

  • 17/11/2018 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 14:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
  • 17/11/2018 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 16:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΛΥΤΡΑΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
  • 17/11/2018 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 17/11/2018 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 18:00 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΣ
  • 17/11/2018 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ 10:00 ΒΑΟ ΑΡΤΑΣ – ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΟΣ
  • 17/11/2018 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ 12:00 ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΒΑΟ ΑΡΤΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΜΙΓΔΟΣ ΔΡΙΒΑΣ
  • 17/11/2018 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ 14:00 ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Γ) – ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 17/11/2018 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ 16:00 ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ.
  • 17/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ
  • 17/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΛΑΔΙΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
  • 17/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΒΙΝΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 17/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
  • 17/11/2018 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14:00 Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 17/11/2018 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 16:30 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 17/11/2018 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 18:30 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2018

  • 18/11/2018 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
  • 18/11/2018 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 18/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
  • 18/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
  • 18/11/2018 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 15:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 18/11/2018 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 12:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  • 18/11/2018 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΟΣ
  • 18/11/2018 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 16:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 18/11/2018 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 13:00 Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 18/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:30 ΘΡΥΛΟΣ(Β) – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 18/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  • 18/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΚΟΛΥΔΑΣ ΗΛΙΑΔΗΣ
  • 18/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΡΟΥΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 18/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 21:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΘΩΜΟΣ ΟΡ.